bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Jak používat Staking and Participation in Krypto - Blockchain 3.0 bude spuštěn na konci roku 2024. Zde je pak možné provést více než 100 000 transakcí za sekundu s transakčními náklady 0,0001 $ na transakci. - streakk.io (STKK)


Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, Thai, švédský, srbský, španělština, slovinština, slovenský, ruština, rumunština, Řek, portugalština, polský, norský, Němec, maďarština, Japonec, italština, holandský, hindština, francouzský, finský, dánština, Číňan, chorvatský, čeština, bulharština, Bosenští, běloruský, angličtina, albánský,
Vyšší sázkové odměny s nákupem uzlů. Další příjem prostřednictvím bonusového programu prostřednictvím doporučení.: Takto můžete používat STREAKK a vydělávat peníze pomocí aplikace sázkové peněženky. Validátoři ověřují síťové transakce a na oplátku získávají poplatky. Wallet, Staking, Token Česká republika, Czech Republic
čeština, Czech - česká republika,
Domů - Jak používat STREAKK vstupní stránka - Jak používat
Website Tracking


+++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk   +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk    +++   NÁKUPNÍ UZLY = 200 % cashback + STKK žetony zdarma + zvýšené odměny za sázky v peněžence Streakk   Jak na STREAKK

Jak lze STREAKK nebo token STREAKK (STKK) použít k vydělávání peněz?


STREAKKu se můžete zúčastnit jako „pouze“ zákazník, nebo můžete projekt také doporučit a říct o tomto geniálním konceptu ostatním. Přidružený token STKK Streakk lze snadno vyměnit za USDT / jiné kryptoměny v peněžence STKK.

Tutorial: [Výměna STKK tokenů za USDT v peněžence Streakk]

Níže je několik způsobů, jak můžete vydělávat peníze pomocí STREAKK nebo tokenu STREAKK (STKK).

1. Hodling (držení) STKK v peněžence Streakk (bez použití sázek)


Nejjednodušší způsob je vyměnit USDT za STKK tokeny v Streakk peněžence, držet je tam a užívat si rostoucí ceny.2. Vsazení tokenu STKK a dalších kryptoměn v aplikaci peněženky STREAKKProč nevyužít aplikaci STREAKK peněženka a nevložit tokeny STKK nebo jiné kryptoměny do tam nabízeného sázku? Výhody sázkové peněženky STREAKK:

 • Vysoké sázkové odměny (Například za vsazení tokenu STKK získáte odměny 20 % ročně).
 • Vaše aktiva jsou neustále k dispozici (žádný časový závazek pro sázky)
 • 100% decentralizovaná zabezpečená peněženka (auditováno Certik). Pouze vy znáte 12 počáteční frázi (Private Key), a proto své kryptoměny nikdy nevypustíte z rukou.
Zaregistrujte se u STREAKK. Zde si můžete vygenerovat osobní kryptické ID [Cryptic-ID]. Stáhněte si decentralizovanou peněženku do svého smartphonu z GooglePlay nebo AppStore. Poté převeďte své kryptoměny do peněženky Streakk (a v případě potřeby: vyměňte tam za tokeny STKK). V peněžence můžete svá aktiva delegovat na sázky a KDYKOLI je odstavit.3. Kupte si uzly a vygenerujte 3 další zdroje příjmůJe to ještě lepší: Pokud si zakoupíte vlastní uzly, abyste se zapojili do infrastruktury uzlů STREAKK, odměny za sázky v aplikaci peněženky se zvýší až o 8 %. S nákupem uzlů se otevírají 3 další zdroje příjmů:

 • Podle zakoupených uzlů se odměny za sázky v aplikaci peněženky zvyšují až o 8 %. Odměny („úroky“) za tokeny STKK se pak zvyšují na 28 % ročně!
  Uzel 100 $ vám již poskytuje o 2 % vyšší sázkovou odměnu. Tato výhoda je platná po dobu 7 let.
 • STREAKK vám dává tokeny STKK v hodnotě zakoupených uzlů [STKK Staked]. Tyto tokeny zůstávají blokovány po dobu 100 týdnů a těší se očekávanému zvýšení ceny STKK. Poté můžete s těmito tokeny volně nakládat (převést do Streakk peněženky a poté hodlet, vsadit, obchodovat, vybrat atd.).
 • Po dobu 2 let s denním kreditem obdržíte týdenní peněžní tok ve výši 2 % [Available STKK]. Investovaný kapitál se vrátí DVOJNÁSOBNĚ.
  S účtem peněžních toků [Available STKK] můžete kdykoli disponovat. Je veden v USDT. V případě výplaty jsou však žetony STKK vypláceny v hodnotě výplatní částky. Výplatu můžete nasměrovat na STKK depozitní adresu vaší peněženky Streakk a nadále s ní nakládat.
  upozornění: Minimální částka pro výběr je 50 USD a poplatek 10 USD.4. Vydělávejte peníze pouze nákupem uzlů bez použití sázekNechcete využít nabízený sázek nebo nemáte jiné kryptoměny? Nákupu uzlů se můžete zúčastnit stejným způsobem, jak je popsáno výše, bez použití sázek v aplikaci peněženka.

 • STREAKK vám dává žetony STKK v hodnotě zakoupených uzlů [STKK Staked]. Tyto tokeny zůstávají blokovány po dobu 100 týdnů a těší se očekávanému zvýšení ceny STKK. S těmito tokeny pak můžete volně disponovat (převést do Streakk peněženky a poté hodovat, sázet, obchodovat, vybírat atd.).
 • Po dobu 2 let s denním kreditem obdržíte týdenní peněžní tok ve výši 2 % [Available STKK]. Investovaný kapitál se vrátí DVOJNÁSOBNĚ.
  S účtem peněžních toků [Available STKK] můžete kdykoli disponovat. Je veden v USDT. V případě výplaty jsou však žetony STKK vypláceny v hodnotě výplatní částky. Výplatu můžete přeposlat na STKK depozitní adresu vaší peněženky Streakk a dále s ní nakládat tam, jak již bylo popsáno.
  upozornění: Minimální částka pro výběr je 50 USD a poplatek 10 USD.5. Doporučte STREAKK a zúčastněte se bonusového plánu

.... a pokud budete mluvit s ostatními o fantastických možnostech STREAKK, získáte další bonusy za nákupy uzlů vyplývající z vašich doporučení. [Výukový program kompenzačního plánu]
Zda používáte aplikaci STREAKK peněženka nebo ne, je pro příjem bonusových plateb z kompenzačního plánu irelevantní.

Důležitá poznámka: Bonusy z kompenzačního plánu jsou vypláceny pouze v případě, že není překročen váš limit příjmu.
Kdo si koupí uzel, získá „příjmový kredit“ ve výši 5násobku (5X) ceny uzlu. Pokud si například zakoupíte uzel v hodnotě 5 000 USD, máte nárok na bonusové platby až do výše 25 000 USD.
Pokud STREAKK doporučíte, měli byste se proto ujistit, že máte dostatečný „příjmový kredit“ a případně si včas koupit další uzel.

Jak používat - Uzly jsou nabízeny od 100 do 200 000 USD (Shared Node, Dedicated Node a Dedicated Node Pro). Abyste mohli nakupovat uzly, musíte se nejprve zaregistrovat.


Streakk -čeština, Czech - Czech Republic, Česká republika, Czech Republic
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Italian, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,

STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Start blockchainu je plánován na 3. čtvrtletí roku 2024. Pro všechny tyto transakce je pak vyžadována vaše vlastní mince (STKK). - Token byl vydán v množství 100 milionů. Počet dostupných tokenů je trvale snížen opakovaným nákupem a spálením. Do spuštění blockchainu se má počet tokenů snížit na zhruba 6 milionů. : Jak používat !


čeština, Czech - Czech Republic, Česká republika, Czech Republic
/ Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Italian, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Integrated Node Cluster (INC) společnosti STREAKK je nejpokročilejší infrastruktura uzlů na světě. Zákazníci STREAKK (STKK token) se mohou zapojit do infrastruktury uzlů ve formě vlastních uzlů.