bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK / EARN.WORLD (STKK/STKC) 32 dilde açılış sayfası / web sitesi / satış hunisi ve uluslararası ekip oluşturmayı desteklemek için pazarlama materyali Staking and Participation in Krypto - Bir İnternet açılış sayfası, kullanıcıya tam olarak aradıkları bilgileri sağlar. Web sitesi, uluslararası ticaret için çeşitli dillerde mevcuttur. - streakk.io (STKK)


Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman,
Bir web sitesi bilgiye veya bir ürüne olan ilgiyi artırır. Kişisel açılış sayfası, kullanıcının doğru bilgiyi çok az çabayla almasını sağlar.: Bir açılış sayfasının birincil amacı, müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak ve harekete geçmek ve müşteriyi bir web sitesi ile etkileşime girmeye ikna etmek için bir dürtü oluşturmak veya güçlendirmektir. Wallet, Staking, Token Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye,
Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter kaufen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter bestellen

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Direktvertrieb

Nahrungsergaenzung Kaufen


Ev - STREAKK / EARN.WORLD (STKK/STKC) 32 dilde açılış sayfası / web sitesi / satış hunisi ve uluslararası ekip oluşturmayı desteklemek için pazarlama materyali STREAKK açılış sayfası - STREAKK / EARN.WORLD (STKK/STKC) 32 dilde açılış sayfası / web sitesi / satış hunisi ve uluslararası ekip oluşturmayı desteklemek için pazarlama materyali
Website Tracking

EARN.WORLD açılış sayfası oluşturun

EARN.WORLD davet bağlantılarınız, verileriniz ve diğer pazarlama materyallerinizle size 32 dilde kişiselleştirilmiş bir açılış sayfası (http://USERNAME.streakker.com) sunuyoruz. (USERNAME serbestçe seçilebilir)
Bir kerelik kurulum ücreti: 69.00 avro (KDV dahil) . Daha fazla maliyet yoktur.


EARN.WORLD web sitesine/açılış sayfasına genel bakış
1. HALKA AÇIK ALAN (Potansiyel müşterinin tarayıcı dilinde otomatik olarak açılır)


Genel bakış
 • Açık bir biçimde Earn.World hakkında her şey
öğreticiler
 • Arka ofisin ve cüzdanın nasıl kullanılacağına ilişkin öğreticiler (videolar ve adım adım talimatlar) ve ayrıca Shifter tam hizmetinin açıklamaları
SSS
 • Earn.World hakkında en sık sorulan sorular ve yanıtları
Videolar
 • Bireysel videolar için kişiselleştirilmiş video bağlantıları ve kişiselleştirilmiş açılış sayfaları oluşturma olasılığı ile sunumların, teşviklerin, yarışmaların, etkinliklerin güncel videoları
Earn.World hakkında bilgi
 • Suki Chen, Ekip, Etkinlikler ve Promosyonlar, CertiK Denetimi, Trustpilot, Token Yakma, Kurs Geçmişi, Teknik İnceleme, İş Sunumu (PDF tanıtım belgesi ve PDF iş sunumu kişiselleştirilmiş biçimde gönderilebilir)
 
2. DAHİLİ ALAN ("Açılış sayfası" menü öğesi altında kullanıcı adı ve şifre ile erişim)


Ayarları değiştir
 • Kişisel verileri değiştirmek ve tamamlamak (kişisel sosyal medya bağlantıları dahil).
 • WhatsApp ve/veya Telegram'te doğrudan sohbet yoluyla iletişim kurma seçeneği.
 • ve bir yardım hattı numarası
 • Canlı trafik istatistikleri ve web sitesi isabet sayacı.
Pazarlama
 • Baskıya hazır kartvizit şablonları
 • Afiş
 • Telegram kanallarına ve canlı web seminerlerine bağlantılar
Eğitim
 • Çalıştayların, web seminerlerinin ve eğitim kurslarının kayıtları. (Tüm kayıtlar kişiselleştirilmiş biçimde gönderilebilir.)


2. DAHİLİ ALAN ("Açılış sayfası" menü öğesi altında kullanıcı adı ve şifre ile erişim)


Ayarları değiştir
 • Kişisel verileri değiştirmek ve tamamlamak (kişisel sosyal medya bağlantıları dahil).
 • WhatsApp ve/veya Telegram'te doğrudan sohbet yoluyla iletişim kurma seçeneği.
 • ve bir yardım hattı numarası
 • Canlı trafik istatistikleri ve web sitesi isabet sayacı.
Pazarlama
 • Baskıya hazır kartvizit şablonları
 • Afiş
 • Telegram kanallarına ve canlı web seminerlerine bağlantılar
Eğitim
 • Çalıştayların, web seminerlerinin ve eğitim kurslarının kayıtları. (Tüm kayıtlar kişiselleştirilmiş biçimde gönderilebilir.)

  Örnek açılış sayfası  BİR SİPARİŞBir kerelik kurulum ücreti: 69.00 avro (KDV dahil)
.Daha fazla maliyet yoktur. Formu doldurun, gönderin ve ardından faturayı PDF dosyası olarak indirin (başka fatura gönderilmeyecektir!)EARN.WORLD adresindeki kayıt sayfanızdaki bağlantıyı girin.
Sadece bağlantının sonundaki kişiselleştirilmiş kısmı girin!
EARN.WORLD'daki kayıt sayfanız
https://web.earn.world/auth/signup/ /

Bir kullanıcı adı seçin.
Kullanıcı adı aynı zamanda açılış sayfanızın (http://USERNAME.streakker.com) bir parçasıdır.

Kullanıcı adı *
E-posta *


Fatura adresi:

Şirket

Ad *
Ad *
Yol *
Posta Kodu *
Şehir *
Ülke *
Telefon *

Lütfen aklınızda bulundurun:  Formu gönderdikten sonra ödeme bilgilerini içeren faturayı PDF olarak indirebilirsiniz. Bu bir kaç saniye alabilir. Ek fatura gönderilmeyecek!
*) Bu alanlar doldurulmalıdır.Fatura tutarı banka havalesi veya PayPal ile ödenebilir. Lütfen fatura numarasını belirttiğinizden emin olun, aksi takdirde tutarı tahsis edemeyiz!
Ödeme alındıktan sonra, site kurulur ve alıcı, dahili alana erişim verilerini içeren bir e-posta alır. Siteyi kullanabildiğiniz anda mail ile bilgilendiririz.
IS-R InternetServices-Reinders
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Telefon: +49 15782248200
E-posta: [email protected]
Skype: marion.reinders2

STREAKK / EARN.WORLD (STKK/STKC) 32 dilde açılış sayfası / web sitesi / satış hunisi ve uluslararası ekip oluşturmayı desteklemek için pazarlama materyali - Bir açılış sayfası, tam olarak hedef gruba göre uyarlanır ve pazarlama amacıyla kullanılır.


Streakk -Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,

STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Web sitesi operatörleri, açılış sayfaları yardımıyla kolayca müşteri bağlantıları (potansiyel müşteriler) oluşturabilir. Kişiselleştirilmiş web sitesi açık ve amaca yönelik olarak tasarlanmıştır. - Açılış sayfamızı tasarlarken amaç, katma değerli içerik oluşturmaktı. Tüm işlemler ve özellikler, ekran görüntüleri kullanılarak kişisel web sitesinde adım adım anlatılmaktadır. : STREAKK / EARN.WORLD (STKK/STKC) 32 dilde açılış sayfası / web sitesi / satış hunisi ve uluslararası ekip oluşturmayı desteklemek için pazarlama materyali !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German, STREAKK / EARN.WORLD (STKK/STKC) Satış desteği ve olası satış oluşturma kolaylaştı. 32 dilde adım adım talimatlar içeren kişiselleştirilmiş web sitesi / açılış sayfası / satış hunisi.