bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Бонусна програма STREAKK - компенсаційний план / маркетинговий план / партнерська програма / бонусний план / партнерська програма від STKK Staking and Participation in Krypto - Залишковий дохід до Level-Bonus, Rank Royalty Bonus, Global Lifetime Pool. Наприклад, ви отримуєте винагороду в розмірі 15% від їх обсягу продажів для ваших прямих партнерів. - streakk.io (STKK)


японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,
Реферери та торгові партнери можуть знайти всю інформацію та подробиці про компенсаційний план / маркетинговий план / бонусний план / партнерську програму тут.: Отримуйте вигідні бонуси (Level-Bonus, Rank Royalty Bonus, Global Lifetime Pool) - станьте партнером і порекомендуйте STKK / STREAKK. Відповідно до маркетингового плану комісійні виплачуються на 15 рівнях. Wallet, Staking, Token Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Україна,
Додому - Бонусна програма STREAKK - компенсаційний план / маркетинговий план / партнерська програма / бонусний план / партнерська програма від STKK Цільова сторінка STREAKK - Бонусна програма STREAKK - компенсаційний план / маркетинговий план / партнерська програма / бонусний план / партнерська програма від STKK
Website Tracking


+++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk   +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk   Програма рекомендацій

Якщо ви розкажете іншим про фантастичні можливості STREAKK, ви отримаєте додаткові бонуси при покупці вузлів іншими учасниками.

Є 3 способи заробити ще більше грошей, порекомендувавши STREAKK.

  • Level-Bonus
  • Rank-Royalty-Bonus
  • Global Lifetime Pool


Усі бонуси виплачуються в режимі реального часу до вашого бек-офісу в USDT.
80% суми можна розпоряджатися безпосередньо [Available eUSD]. 20% суми сплачується на так званий «BuyBack Wallet» [BuyBack Wallet].
Баланс у «BuyBack Wallet» [BuyBack Wallet] схожий на грошову скриньку та буде виплачений протягом 3 кварталів у третьому кварталі 2024 року з початком блокчейну STREAKK. Компанія в основному запозичує 20% комісійних і використовує їх, щоб щодня викуповувати токени STKK на біржі, а потім спалювати їх (ReBuy and Burn).

Ви можете виплатити доступний баланс [Available eUSD] повністю або частково на інший обліковий запис USDT (Tether), придбати на ньому більше вузлів або перенести його на свій гаманець STREAKK APP і делегувати його для ставки там (ефект складних відсотків).

Важлива ПРИМІТКА: Бонуси з компенсаційного плану виплачуються, лише якщо ваш ліміт доходу не перевищено.
Той, хто купує вузол, отримає «кредит доходу», що дорівнює 5-кратній (5X) ціні вузла. Наприклад, якщо ви купуєте ноду вартістю 5000 доларів США, ви маєте право отримати до 25 000 доларів США у вигляді бонусних виплат.
Якщо ви рекомендуєте STREAKK, ви повинні переконатися, що у вас є достатній «кредит доходу» і, якщо необхідно, своєчасно купити інший вузол.
1. Як працює бонус рівня [Level Bonus]?

У плані Unilevel ви отримуєте фіксований відсоток від продажів вузлів у відповідному рівні рекомендацій (генерації).приклад:
Ви говорите зі своїм другом Джоном про STREAKK, який потім з ентузіазмом реєструється в STREAKK за вашим рекомендаційним посиланням. Тоді Джон купує ноду вартістю 5000 доларів у своєму бек-офісі. Тепер Джон має ваш рівень рекомендацій 1, і ви отримаєте бонус у розмірі 15% від покупки цього вузла. 750 доларів США буде заброньовано безпосередньо у вашому бек-офісі.
Джон запрошує свою подругу Анну і також розповідає їй про цю геніальну бізнес-модель. Анна також вирішує придбати вузли та перебуває на рівні рекомендацій 2. Ви отримуєте бонус у розмірі 10% за всі покупки вузлів на цьому рівні.

Це продовжується з відповідними відсотками до 15 рівня.

Важлива ПРИМІТКА: Активується лише стільки рівнів, скільки ваших прямих рекомендацій (партнерів на рівні 1), які купили вузол. Неважливо, чи купили партнери ноду за 100 доларів або за 200 тисяч доларів. Один раз розблокований рівень залишається розблокованим назавжди.
Тому оптимально мати принаймні 15 активних прямих партнерів, щоб усі 15 рівнів були розблоковані.Навчальний план кар'єри / компенсаційний план / маркетинговий план частина 1 з 3

Навчальний план кар'єри / компенсаційний план / маркетинговий план частина 1 з 3
2. Як працює гонорарний бонус [Rank Royalty Bonus]?

«Роялійний бонус за ранг» [Rank Royalty Bonus] виплачується чотирма частинами щомісяця після досягнення кар’єрного рівня/рангу (загальний накопичений обсяг команди).Загальний обсяг команди — це обсяг продажів усієї вашої нижньої лінії з урахуванням правила 40%. Для кожного етапу максимум 40% необхідного кваліфікаційного обсягу відповідного рангу використовується для визначення відповідного накопиченого командного обсягу.

приклад:
Для рангу «Diamond» вам потрібен загальний обсяг продажів усієї вашої команди 250 000 доларів США. Згідно з правилом 40%, це призводить до максимального «відповідного» обсягу в 100 000 доларів США на «ногу». Якщо ви досягли рангу «Diamond», ви отримаєте бонус у розмірі $10 000, розділений на чотири щомісячні платежі.

Ви заробили $4000000, досягнувши найвищого рівня кар'єри!

Після досягнення рангу оборот не видаляється, а надалі накопичується з наявними оборотами щодо наступного рангу. Немає обмежень за часом для досягнення рангів.


Навчальний план кар'єри / компенсаційний план / маркетинговий план частина 2 з 3

Навчальний план кар'єри / компенсаційний план / маркетинговий план частина 2 з 3
3. Як працює Global Lifetime Pool [Global Lifetime Pool]?

Завдяки цьому бонусу STREAKK дозволяє активним партнерам брати участь у загальних місячних продажах компанії.Надається щомісячний пул у розмірі 10% від загального обсягу продажів. Залежно від місячного обороту, створеного їхніми власними нижчими лініями, кваліфіковані партнери отримують частки [Shares] у цьому пулі.
Одна акція відповідає обсягу продажів команди в 500 доларів.
Відсоток цього пулу залежить від досягнутого рангу партнера. Чим вищий ранг, тим вищий відсоток.
З рангу "Sapphire 25" ви вже маєте право брати участь тут.
«Global Lifetime Pool» виплачується щомісячно 2-го числа місяця.


Кар’єрний план / компенсаційний план / маркетинговий план частина 3 з 3 підручника

Кар’єрний план / компенсаційний план / маркетинговий план частина 3 з 3 підручникаHow To Tutorial: The Global Lifetime Pool of STREAKK

How To Tutorial: The Global Lifetime Pool of STREAKK

Бонусна програма STREAKK - компенсаційний план / маркетинговий план / партнерська програма / бонусний план / партнерська програма від STKK - Ми надаємо вам веб-сайт / цільову сторінку з вашим реєстраційним посиланням і вашими даними. Реєструйтеся в нашій команді. Це не може бути простіше.


Streakk -Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,

STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Партнерська програма з геніальним маркетинговим планом/бонусною програмою/компенсаційним планом з отриманням бонусних виплат на 15 рівнях з Level-Bonus, Rank Royalty Bonus, Global Lifetime Pool. - Вони рекомендують вузли стекінгу криптовалюти, які дадуть вам більше винагороди. Заробляйте гроші за допомогою партнерської програми просто за рекомендацію STKK або STREAKK. : Бонусна програма STREAKK - компенсаційний план / маркетинговий план / партнерська програма / бонусний план / партнерська програма від STKK !


Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
/ Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish, Отримуйте привабливі бонуси, рекомендувавши STREAKK - відповідно до геніального бонусного плану / маркетингового плану / компенсаційного плану / партнерської програми / партнерської програми STKK.