bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK Wallet – завантажте ДОДАТОК для стекінгу з GooglePlay і AppStore Staking and Participation in Krypto - Наразі для стекінгу доступні такі криптовалюти: Cardano, Ethereum (ETH), BitCoin (BTC), Tether (USDT), BNB, PolkaDot, STKK і Matic. Більше буде. - streakk.io (STKK)


японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,
Безкоштовне завантаження з GooglePlay і AppStore. Гаманець повністю децентралізований і тому безпечний.: Ваші криптовалюти ніколи не залишають гаманець. Тільки ви маєте доступ до своїх активів через закритий ключ (Private Key). Wallet, Staking, Token Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Україна,
Додому - STREAKK Wallet – завантажте ДОДАТОК для стекінгу з GooglePlay і AppStore Цільова сторінка STREAKK - STREAKK Wallet – завантажте ДОДАТОК для стекінгу з GooglePlay і AppStore
Website Tracking


+++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk   +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk    +++   КУПИТИ ВУЗЛИ = 200% кешбек + безкоштовні STKK жетони + збільшені винагороди за ставки в гаманці Streakk   Програма гаманець STREAKK

Програма STREAKK Wallet доступна для безкоштовного завантаження в GooglePlay і AppStore. Це повністю децентралізований і безпечний гаманець, де ваші криптовалюти ніколи не залишають гаманець. Це можливо завдяки спеціальній технології INC (INC - Integrated Node Cluster) від STREAKK. Тільки ви маєте ключ (Private Key) і можете будь-коли отримати доступ до своїх криптовалют. Отже, немає жодних часових зобов’язань для ставки (Non Costody Staking). .Завантажте програму гаманця

Винагороди за ставку (без власного вузла)За ставку в гаманець STREAKK ви отримаєте зазначені вище винагороди. Поступово всі основні криптовалюти стануть доступними для стейкінгу.
Винагороди виплачуються за «повний» тиждень за раз, причому тижневий цикл починається опівночі (00:00 UTC) у неділю. Потім винагороди виплачуються в середу наступного тижня.

Важлива ПРИМІТКА: Якщо ви знімаєте ставки або ставите активи протягом тижневого циклу, компенсація за ці активи за цей тиждень не виплачуватиметься. Наприклад, якщо ви знімете ставку активів у п’ятницю, цього тижня ви не отримаєте за них винагороди.

Щоб мати можливість делегувати активи для стекінгу в додатку, вам потрібен так званий криптичний ідентифікатор [Cryptic ID]. Тому спочатку зареєструйтеся в STREAKK.
Там ви можете створити свій особистий криптований ідентифікатор у своєму бек-офісі. Cryptic ID [Cryptic ID] — це зв’язок між вашим обліковим записом у Cryptic ID і гаманцем.

Винагороди за ставку (з власним вузлом)

STREAKK пропонує можливість брати участь в інфраструктурі вузла, купуючи вузли або частки в вузлі. З купівлею вузлів вищенаведені винагороди за вузли збільшуються на 2%, 5% або 8% протягом 7 років (залежно від категорії вузлів). Купуючи вузол за 100 доларів США, ви отримуєте на 2% більшу винагороду за ставки!

Купівля вузлів відкриває в цілому 3 додаткових джерела доходу.

  • Збільшення винагород за ставку
  • Безкоштовні STKK токени вартістю придбаного вузла
  • Щотижня 2% прибутку/грошового потоку протягом 100 тижнів (200%) від вартості придбаного вузла

[Дізнайтеся більше про купівлю вузлів]

Важлива ПРИМІТКА: Додаткові винагороди за ставки, отримані в результаті покупки вузлів, виплачуються не в середу наступного тижня, а окремо на 2-й день наступного місяця.

Підручник: Налаштування програми гаманця STREAKK

Підручник: Налаштування програми гаманця STREAKK

STREAKK Wallet – завантажте ДОДАТОК для стекінгу з GooglePlay і AppStore - Ви можете будь-коли отримати доступ до своїх криптовалют. Отже, немає жодних часових зобов’язань для ставки (Non Costody Staking).


Streakk -Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,

STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Як я можу на цьому заробити гроші? Щоб використовувати стекінг у додатку Wallet, вам потрібен криптовий ідентифікатор [Cryptic ID]. - Зашифрований ідентифікатор [Cryptic ID] є зв’язком між вашим обліковим записом і програмою Wallet. Немає часових зобов’язань для ставки. : STREAKK Wallet – завантажте ДОДАТОК для стекінгу з GooglePlay і AppStore !


Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
/ Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish, Інструкція з налаштування програми гаманця STREAKK, а також як робити ставки за допомогою гаманця.