bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK Wallet - GooglePlay ve AppStore'dan staking APP'yi indirin Staking and Participation in Krypto - Aşağıdaki kripto para birimleri şu anda staking için kullanılabilir: Cardano, Ethereum (ETH), BitCoin (BTC), Tether (USDT), BNB, PolkaDot, STKK ve Matic. Daha fazlası takip edecek. - streakk.io (STKK)


Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman,
GooglePlay ve AppStore'dan ücretsiz indirme. Cüzdan tamamen merkeziyetsizdir ve bu nedenle güvenlidir.: Kriptolarınız asla cüzdandan çıkmaz, özel anahtar (Private Key) aracılığıyla varlıklarınıza yalnızca siz erişebilirsiniz. Wallet, Staking, Token Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye,
Ev - STREAKK Wallet - GooglePlay ve AppStore'dan staking APP'yi indirin STREAKK açılış sayfası - STREAKK Wallet - GooglePlay ve AppStore'dan staking APP'yi indirin
Website Tracking


+++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri   +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri    +++   NODE SATIN AL = %200 Para İadesi + Ücretsiz STKK Jetonları + Streakk Cüzdanında Artırılmış Staking Ödülleri   STREAKK cüzdan uygulaması

STREAKK Wallet uygulaması, GooglePlay ve AppStore'dan ücretsiz olarak indirilebilir. Kriptolarınızın cüzdandan asla çıkmadığı, tamamen merkezi olmayan ve güvenli bir staking cüzdanıdır. Bu, STREAKK'in özel INC teknolojisi (INC - Integrated Node Cluster) ile mümkündür. Anahtara (Private Key) yalnızca siz sahipsiniz ve kripto para birimlerinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Dolayısıyla staking için herhangi bir zaman taahhüdü yoktur (Non Costody Staking). .Cüzdan uygulamasını indirin

Staking Ödülleri (kendi düğümü olmadan)STREAKK cüzdanında staking yapmak için yukarıdaki staking ödüllerini alacaksınız. Yavaş yavaş, tüm büyük kripto para birimleri staking için uygun olacaktır.
Ödüller her seferinde "dolu" bir hafta için ödenir ve haftalık döngü Pazar günü gece yarısında (00:00 UTC) başlar. Ödüller daha sonra bir sonraki haftanın Çarşamba günü ödenir.

Önemli Not: Haftalık döngü sırasında varlıkları stake eder veya stake ederseniz, o hafta için bu varlıklar için herhangi bir tazminat ödenmez. Örneğin, bir Cuma günü varlıkları stake ederseniz bu hafta onlar için herhangi bir ödül almazsınız.

Varlıkları uygulamada staking'e devredebilmek için şifreli bir kimliğe [Cryptic ID] ihtiyacınız var. Bu nedenle, önce STREAKK'a kaydolun.
Orada arka ofisinizde kişisel şifreli kimliğinizi oluşturabilirsiniz. Şifreli Kimlik [Cryptic ID], Cryptic ID'teki hesabınız ile cüzdanınız arasındaki bağlantıdır.

Staking Ödülleri (kendi düğümü ile)

STREAKK, bir düğümde düğüm veya paylaşım satın alarak düğüm altyapısına katılma fırsatı sunar. Node alımı ile yukarıda verilen node ödülleri 7 yıllık bir süre için (node ​​kategorisine bağlı olarak) %2, %5 veya %8 oranında artar. 100$'lık bir düğüm satın almak size şimdiden %2 daha yüksek stake ödülleri kazandırıyor!

Düğüm satın almak, toplam 3 ek gelir kaynağı açar.

  • Stake ödüllerinde artış
  • Satın alınan düğüm değerinde ücretsiz STKK belirteçleri
  • Satın alınan düğümün değerinin 100 hafta boyunca (%200) haftalık %2 Getiri/Nakit Akışı

[Düğüm satın alma hakkında daha fazla bilgi edinin]

Önemli Not: Düğümlerin satın alınmasından kaynaklanan ek staking ödülleri, bir sonraki haftanın Çarşamba günü değil, bir sonraki ayın 2. gününde ayrı olarak ödenir.

Öğretici : STREAKK cüzdan uygulamasını kurma

Öğretici : STREAKK cüzdan uygulamasını kurma

STREAKK Wallet - GooglePlay ve AppStore'dan staking APP'yi indirin - Kripto para birimlerinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Dolayısıyla staking için herhangi bir zaman taahhüdü yoktur (Non Costody Staking).


Streakk -Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,

STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Bununla nasıl para kazanabilirim? M-cüzdan uygulamasında staking'i kullanmak için şifreli bir kimliğe [Cryptic ID] ihtiyacınız var. - Şifreli kimlik [Cryptic ID], hesabınız ile cüzdan uygulaması arasındaki bağlantıdır. Staking için herhangi bir zaman taahhüdü yoktur. : STREAKK Wallet - GooglePlay ve AppStore'dan staking APP'yi indirin !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German, STREAKK cüzdan uygulamasının nasıl kurulacağına ve cüzdanla nasıl stake yapılacağına dair öğretici.