bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
STREAKK (STKK) - doświadczenia: cotygodniowy 2% przepływ gotówki - ocena i przegląd. Staking and Participation in Krypto - Przejrzyj, oceniaj, testuj i doświadczaj tego niesamowitego biznesu kryptowalutowego. Instrukcje dotyczące logowania i rejestracji. Referencje od innych użytkowników tej firmy - streakk.io (STKK)


włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański,
Doświadczenie ze zdecentralizowanym portfelem kryptograficznym w obszarze obstawiania. Inwestorom oferowanych jest kilka sposobów zarabiania na kryptowalutach. Możesz zarabiać pieniądze i generować pasywny dochód już od 100 dolarów.: W tej chwili możesz wprowadzić najpopularniejsze kryptowaluty w zdecentralizowanym portfelu. Przegląd, raport terenowy, samouczek i oceny dla biznesu na tym miliardowym rynku, kupując węzły. Wallet, Staking, Token Polska, Poland
polski, Polish - Polska,
Do domu - STREAKK (STKK) - doświadczenia: cotygodniowy 2% przepływ gotówki - ocena i przegląd. Strona docelowa STREAKK - STREAKK (STKK) - doświadczenia: cotygodniowy 2% przepływ gotówki - ocena i przegląd.
Website Tracking


+++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk   +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk    +++   KUP WĘZŁY = 200% zwrotu gotówki + darmowe tokeny STKK + zwiększone nagrody za obstawianie w portfelu Streakk   


STREAKK

Uwolnij potencjał swoich krypto

Otrzymuj 2% przepływu gotówki co tydzień!

Nie pozwól, aby Twoje krypty spoczywały w portfelu, pozwól im pracować dla Ciebie!Prezentacja biznesowa
Prezentacja biznesowa

Czym zajmuje się STREAKK i jak mogę na nim zarabiać?01   Zdecentralizowany portfel do stakowania

Pobierz portfel STREAKK

Portfel STREAKK możesz pobrać z Google Play lub App Store
Po przeniesieniu aktywów do aplikacji portfela możesz zacząć obstawiać (otrzymywać odsetki) na swoich kryptowalutach.


Aby móc korzystać z obstawiania w aplikacji portfela, potrzebujesz tzw. cryptic ID [Cryptic-ID]. Najpierw zarejestruj się w STREAKK.Następnie możesz wygenerować swój osobisty zaszyfrowany identyfikator [Cryptic-ID] na zapleczu. Tajemniczy identyfikator to łącze między Twoim kontem STREAKK a aplikacją portfela STREAKK.
W aplikacji portfela możesz teraz używać tego identyfikatora do delegowania swoich zasobów do obstawiania i zdobywania określonych powyżej nagród za obstawianie. Nagrody za obstawianie są obliczane w rytmie pełnego tygodnia,
 
Co jest specjalnego w aplikacji portfela STREAKK?

  • Portfel jest zdecentralizowany i w pełni bezpieczny (audytowany przez Certik). [Certik]

  • W przypadku obstawiania nie zaciągasz zobowiązania czasowego na dłuższy okres czasu. Tylko Ty znasz klucz prywatny, co zapewnia, że ​​w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich kryptowalut.

  • Portfel jest zdecentralizowany i w pełni bezpieczny (audytowany przez Certik). [Certik]

  • W przypadku obstawiania nie zaciągasz zobowiązania czasowego na dłuższy okres czasu. Tylko Ty znasz klucz prywatny, co zapewnia, że ​​w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich kryptowalut.

Chcesz więcej? Kupując węzły na zapleczu twojego konta, twoje nagrody za obstawianie wzrosną nawet o 8% (w zależności od węzła). Więcej informacji o węzłach, infrastrukturze węzłów i innych możliwościach uzyskania dochodu z węzłami znajdziesz na tej stronie.


 Wskazówka: Kupuj węzły i zwiększaj nagrody za stakowanie! 
02   Blockchain 3.0 i token STKK


Blockchain 3.0

Ultraszybki blockchain jest programowany przez STREAKK. Koszty transakcji wynoszą zaledwie 0,0001 USD za transakcję (niezależnie od wielkości), a na sekundę można przetworzyć ponad 100 000 transakcji. Start planowany jest na trzeci kwartał 2024 roku.


Ze względu na szybkość i wyjątkowo niskie koszty ten „zmieniacz gry” jest bardziej niż interesujący we wszystkim, co ma związek z finansami. Dotyczy to również krajów, które wymagają takiego łańcucha bloków do funkcjonowania monet własnego państwa.

 


Token STKK

W przypadku wszystkich tych transakcji do uiszczenia opłat wymagana jest następnie własna moneta firmy (STKK). To znaczy. każdy, kto korzysta z blockchain, potrzebuje tej monety.
Token (po starcie blockchainu token jest zamieniany 1:1 na monetę) został wyemitowany w ilości 100 mln. W wyniku rebuy and burn STREAKK liczba dostępnych tokenów została już zmniejszona do około 9,4 miliona (stan na grudzień 2022). Do czasu uruchomienia blockchain liczba tokenów ma zostać zmniejszona do około 6 milionów.

 
Jakie są konsekwencje?
Bardzo wysoki popyt spotyka się z wyjątkowo obniżoną ofertą!

Ponieważ zaczął się w połowie 2022 roku od 0,10 USD, cena STKK wzrosła do obecnie około 150 USD (stan na marzec 2023 r.). [Historia cen na CoinMarketCap]
Token można obecnie wymienić w ramach portfela Streakk np. USDT.
Jakie są konsekwencje?
Bardzo wysoki popyt spotyka się z wyjątkowo obniżoną ofertą!

Ponieważ zaczął się w połowie 2022 roku od 0,10 USD, cena STKK wzrosła do obecnie około 150 USD (stan na marzec 2023 r.). [Historia cen na CoinMarketCap]
Token można obecnie wymienić w ramach portfela Streakk np. USDT.


 Wskazówka: Kupuj węzły, zwiększaj nagrody za stakowanie i zdobywaj darmowe tokeny STKK! 
03   Zintegrowany klaster węzłów (INC) / węzły

Zintegrowany klaster węzłów (INC)

Stakowanie ze scentralizowanymi dostawcami niesie ze sobą większe ryzyko padnięcia ofiarą hakerów. Rozwiązanie Streakka to „Integrated Node Cluster” (INC).

W STREAKK obstawianie jest zdecentralizowane, bez opieki (Non Custodial Staking) i bez zobowiązania czasowego. Technologia kryjąca się za portfelem STREAKK jest wyjątkowa i bardzo zaawansowana. Są to tak zwane zintegrowane klastry węzłów [Integrated Node Cluster - INC].Twoje kryptowaluty są automatycznie przypisywane (delegowane) do najlepszego walidatora, ale nigdy nie opuszczaj swojego portfela. Zawsze masz pełną kontrolę i w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich zasobów.
 


STREAKK posiada sieć zaufanych walidatorów, wszystkie zintegrowane w jednym portfelu.


Walidatorzy weryfikują transakcje sieciowe i w zamian pobierają opłaty sieciowe. Zintegrowany klaster węzłów Streakk (INC) to najbardziej zaawansowana infrastruktura węzłów na świecie.

węzły

 
Zarejestrowani klienci STREAKK mogą uczestniczyć w infrastrukturze węzłowej w postaci własnych węzłów. Węzły są oferowane od 100 USD do 200 000 USD w 3 różnych kategoriach węzłów.


Aby móc kupować węzły, musisz najpierw zarejestrować się w STREAKK. Następnie możesz wygenerować adres depozytu USDT (Tether) w zapleczu STREAKK, przenieść USDT do zaplecza i użyć go do zakupu jednego lub więcej węzłów. Wskazówka: Kupuj węzły, zwiększ nagrody za stakowanie, zdobądź darmowe tokeny STKK i 2% tygodniowego przepływu gotówki! 
Kupowanie węzłów otwiera 3 strumienie dochodów

1. Wyższe nagrody za stawianie
Wraz z zakupem węzłów, nagrody za obstawianie w aplikacji portfela STREAKK wzrastają o 2%, 5% lub nawet 8% (w zależności od węzła) w okresie 7 lat.


Tajemniczy identyfikator [Cryptic-ID], który można wygenerować w zapleczu, łączy zaplecze/węzeł z aplikacją portfela STREAKK.
 

2. Darmowe tokeny STKK
Tokeny STKK warte zakupionych węzłów zostaną zarezerwowane w Twoim back office. Te początkowo pozostają zablokowane przez 100 tygodni i czekają na przewidywalne fajerwerki kursu STKK. Po tym możesz się nim pozbyć.

3. Tygodniowy przepływ 2% środków pieniężnych
W ciągu 100 tygodni otrzymasz 2% tygodniowego przepływu gotówki z powrotem od wartości zakupionych węzłów. Zwrot jest księgowany codziennie w back office. Łącznie odpowiada to dwukrotnej wartości ceny zakupu i może zostać wypłacona w dowolnym momencie (kwota wypłacona: min. 50 USD).
Możesz również wykorzystać przepływ gotówki, aby kupić więcej węzłów lub wysłać je do swojego portfela STREAKK i zebrać zwiększone nagrody ze stakowania (złożony efekt odsetkowy).Program partnerski

.... a jeśli porozmawiasz z innymi o fantastycznych możliwościach STREAKK, otrzymasz dodatkowe bonusy przy zakupie węzłów przez innych uczestników.


• Z planu Unilevel 56% wypłacane jest na 15 poziomach. Każda z Twoich bezpośrednich rekomendacji odblokowuje dla Ciebie kolejny poziom.


• „Rank Royalty Bonus” (w sumie 4 miliony dolarów) jest wypłacane w czterech miesięcznych ratach za każdym razem, gdy osiągnięty zostanie poziom kariery (całkowity skumulowany wolumen zespołu). Po osiągnięciu danego poziomu obrót nie jest usuwany, ale jest nadal gromadzony bez ograniczeń czasowych. W przypadku każdego etapu bierze się pod uwagę maksymalnie 40% liczby kwalifikacji odpowiedniej rangi, aby określić odpowiednią skumulowaną liczbę drużyn.


• Trzeci bonus to „Global Lifetime Pool”. Dzięki tej premii STREAKK umożliwia aktywnym partnerom udział w całkowitej miesięcznej sprzedaży firmy. Zapewniona jest miesięczna pula w wysokości 10% całkowitej sprzedaży. W zależności od miesięcznych obrotów generowanych przez własną sieć, kwalifikujący się partnerzy otrzymują udziały [Shares] w tej puli.Bonusy z programu partnerskiego są księgowane bezpośrednio w USDT (Tether) w Twoim back office. Możesz codziennie przenosić saldo konta USDT do innego portfela USDT lub możesz kupić więcej węzłów lub wysłać je do swojego portfela STREAKK i zebrać zwiększone nagrody ze stakowania (złożony efekt odsetkowy). Minimalna kwota wypłaty to 50 USD.

STREAKK (STKK) - doświadczenia: cotygodniowy 2% przepływ gotówki - ocena i przegląd. - Kryptowaluty nie powinny leżeć bezczynnie w Twoim portfelu, powinny pracować dla Ciebie. Zwiększ swoje krypty bez rezygnacji z kluczy prywatnych. Tutaj znajdziesz ocenę, doświadczenia i recenzję. Firma jest renomowana i legalna. Wpłaty i wypłaty są możliwe w każdej chwili.


Streakk -polski, Polish - Poland, Polska, Poland
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,

Wydarzenia i promocje


STREAKK

Wydarzenia i promocje
 

Promocja „Power CashBack”.
  zakończony 
15.03.2023 - 20.03.2023

Streakk Fest w Europie (6 krajów)
marzec/kwiecień 2023 r

Suki w Londynie
  zamówić bilety 
04.08.2023

Streakk Convention we Frankfurcie
  zamówić bilety 
01.04.2023

Suki w Salzburgu
  zamówić bilety 
29.03.2023

Suki w Paryżu
  zakończony 
19.03.2023

Promocja „Championship”.
  zakończony 
02.11.2023 - 03.10.2023


STKK, We earn from (Streakk, streakk.io) :Idealnym uzupełnieniem istniejących możliwości biznesowych jest biznes kryptograficzny. Doświadczenia, raporty terenowe, tutorial i recenzja na temat genialnego modelu biznesowego. - Przegląd, doświadczenie, informacja i test konsumencki. W tym miejscu włączane jest zdecentralizowane obstawianie. Zarejestruj się za darmo i pobierz aplikację bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego. : STREAKK (STKK) - doświadczenia: cotygodniowy 2% przepływ gotówki - ocena i przegląd. !


polski, Polish - Poland, Polska, Poland
/ Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Jak poważna jest cała sprawa w STREAKK? Doświadczenia, oceny, testy, recenzje i informacje o tym projekcie kryptograficznym (staking, portfel, węzły).